KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16185313
nr 1618 5313
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 57/60, händer, 12x15 cm, yttermått inklusive ram: 30x31 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:52:03
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Axel Olson
nr 1618 5313
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Utrop: | 500 kr |
måndag 6 maj 2024 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr